HSNMusic olarak sanatçılara müzik yapım, dağıtım, lisanslama, pr, pazarlama, reklam, menajerlik ve sosyal medya konularında destek vermekteyiz.

Neler Yapıyoruz ?

Dijital Dağıtım
350’yi aşkın dijital müzik platformuna single ve albüm servislerini sağlıyoruz. Turkcell Fizy, Itunes, Ttnet Müzik, Deezer gibi en büyük dijital marketlerde bannerlar ile eserlerinizin tanıtımını gerçekleştiriyoruz.

Lisanslama
Eserlerinizi dijtalde lisanslamalarını gerçekleştiriyor, gerekli tüm belgeleri temin ediyoruz.

PR
Sanatçıların halkla ilişkiler çalışmalarını yürütüyor, bilinirliğini arttırmak için destek oluyoruz. Repütasyon için gerekli tüm planlamaları yapıyor, dijitaldeki yerinizi sağlamlaştırıyoruz. Basın bültenlerinin hazırlanması, basına servis edilmesi, yazılı ve görsel basınla iletişimin yürütülmesi hizmetlerini veriyor, toplu mailing ve özel röportajlar sayesinde etkileşimi kuvvetlendiriyoruz. Markalaşma sürecinde konumu sağlamlaştırdıktan sonra statü ve kazanımları korumak için itibar yönetimi çalışmalarını yürütüyoruz.

Reklam
Alanında uzman wediaAdvert birimimizle albüm ve single’lara ait pazarlama çalışmalarını yürütüyoruz. Binlerce Influencer iş birliği sağlayarak, sanatçı ve influencerları bir araya getirerek ortak reklam çalışmaları yürütüyoruz. Hedef kitlenize ulaşmak konusunda hazırlanan reklamların optimum seviyesinde görüntülenmesini sağlıyoruz. Reklam planlamasını kısa ve uzun vade’de bütçenize göre ayarlıyor, detaylı bir şekilde sonuçların raporlanmasını sağlıyoruz.

Menajerlik
Sanatçılara ait her türlü organizasyon, konser ve etkinlikte uzman bir ekip ile hizmet vermekteyiz. Amacımız sanatçıların talepleri doğrultusunda onları yönlendirebilmek, istek ve ihtiyaçlarına gün ve saat farketmeksizin cevap verebilmek ve onları sektörde birer marka haline getirmektir. Sadece dijital mecralarda değil, her türlü organizasyon ve tanıtım gibi pek çok faaliyetleri gerçekleştirmeleri için onlarla birlikte yürümekteyiz.

Sosyal Medya
Sanatçıların albümlerine ve sanatçılara ait sosyal medya hesaplarını profesyonelce yönetip, sanatçılara ve albümlerine dijitalde destel sağlıyoruz. Dijital marka imajını geliştirme, marka bilinirliği ve doğru bir sosyal medya yönetimi ile sanatçılarımıza dijitalde değer katıyoruz.