2020 yılında kurulan Hsnmedya, Türkiye’de faaliyet gösteren Media şirketler listesinde Multi Channel Network statüsünde yer alan, içerik sahiplerini dijitalde ve Sosyal üzerinde temsil eden Multi Channel Network’tür.

YouTube, Google ve DailyMotion resmi iş ortağı olan Hsnmedya, dijital dönüşüm ve ihtiyaçların değişimiyle beraber, markaların tüm sosyal mecralarına yönelik 360 derece hizmet veren bir dijital strateji ajansı olarak hizmet vermektedir.

Kitle gelişimi, kanal yönetimi, video lisanslama ve içeriklerin güvenliği ile ilgili birçok alanda hizmet veren Hsnmedya, 5 adet içerik yönetimine sahiptir. Hsnmedya, markaların dijitaldeki en büyük yardımcısıdır.

Beş ayrı içerik yönetim sisteminde, ayrı ayrı uzmanlık gerektiren sektörlere, profesyonel olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Kurumsal şirketlerle köklü iletişim ve işbirliği olan Hsnmedya, sektördeki pek çok marka ve kuruluşla alanındaki en iyi markalara hizmet vermektedir.

Türkiye’nin en çok sevilen film ve dizi içeriklerinin YouTube’da izleyicilere servisini sağlayan, dijital platformlarda yayınlanan içerikleri, %90’ına varan koruma gücü ile üçüncü tarafların paylaşımlarını da engelleyen Hsnmedya bu konuda yapım şirketlerinin de en büyük partneridir.

Türkiye’nin ilk dijital müzik yapımcısı olan Hsnmedya 2020 senesinde Cizre’de ofis açarak, büyümeye devam eden Hsnmedya, önemli yapımcı ve sanatçıları ile de çalışmaktadır.

Türkiye’de YouTube’un gelişimi adına kurumsal şirketlerin yanı sıra, bireysel içerik oluşturucularını da destekleyen Hsnmedya, Türkiye’nin en aktif içerik üreticileri YouTuber’lar ile çalışmaktadır.

Teknik hizmetlerinin yanı sıra partneriyle iletişime önem veren Hsnmedya, aktif bir şekilde sosyal etkinlikler gerçekleştirmektedir.