Yeteneğine güvendiğimiz iş ortaklarımızın ürettikleri içeriklerin, doğru hedef kitlesine, doğru zamanda, doğru açıklama ve doğru etiketlerle ulaşması için onlara yol gösteriyoruz.

YouTube SEO Hizmeti
Dijitalde üretilen video içeriklerin doğru bir etiket ve doğru bir metin ile ulaşması adına seo uyumlu metinler hazırlıyor, bunları doğru bir etiketle birleştirerek videonuzu hedef kitlenize ulaştırıyoruz.

İçerik Lisanslama
Dijitalde üretilen içeriklerin kullanıcı politikalarına göre hangi koşullarda kullanılabileceğini ve paylaşılabileceğini yönetiyoruz. Dijital olarak üretilen içeriğin dosyasına özel ID’ler yerleştirerek, üretilen içerikleri kopyalamaya karşı koruma altına alıyoruz. Kopyalanmış olan içeriklerinizi de gelire dönüştürmek için hak yönetimi gerçekleştiryoruz. YouTube, DailyMoiton, İzlesene, MailRu ve VK ile yaptığımız resmi iş ortaklıkları sayesinde, içeriklerinizi her dijital platformda koruma altına alıyoruz.

Teknik Destek & Danışmanlık
YouTube’daki kanalınıza dair tüm soru ve sorunlarınıza karşı uzman ekibimiz ile sizlere teknik destek sağlıyoruz. Kanal Gelişimi, optimizasyon, sponsorluk anlaşmaları, AdWords reklamları, ilgili taraf analizi, problem analizi, hedef kitle analizi, strateji Analiz ve yönetimi verdiğimiz hizmetler arasındadır.

Kanal Yönetimi
Güncel YouTube algoritmaları ve kuralları içerisinde YouTube kanalınızın yönetimini gerçekleştiriyoruz. Video zamanlaması yaparak, sizin hedef kitlenizle en uygun zamanda ve en profesyonel bir biçimde buluşmanızı sağlıyoruz.

Optimizasyon
Videolarınıza yaptığımız optimizasyonlar ile YouTube içi veya Google aramalarında üst sıralarda yer almanızı, daha çok kişiye ulaşmanızı sağlıyoruz. Yaptığımız bu düzenlemeler ile videolarınızın reklam gelirlerini ikiye katlıyoruz.

İtibar Yönetimi
Şahıs ya da kurumsal fark etmeksizin marka itibar yönetimi konusunda markaların bütün ihtiyaçlarını karşılıyoruz. HSNMEDYA olarak markanız ile sizler arasında sağlam köprüler inşa ediyor, sizlerin sektörünüzün önde gelen firmalarından biri olması için dijital ve reel kimlik çalışmalarınızda her türlü desteği sizlere sunuyoruz.